Dzień Dobry.

 

Produkcja kulek zajmuje się od roku 2005 i od tego okresu szlifuję wiedzę na temat komponowania mieszanek bazowych na kulki proteinowe. Zdobyte doświadczenie przełożyło się na liczne osiągnięcia nad wodami w postaci pucharów i dyplomów - za łowienie największych ryb podczas trwania tych imprez, oraz zdobywanie czołowych pozycji.

     W roku 2017  względem wymogów weterynaryjnych otrzymuję numer paszowy z Inspektoratu Weterynarii ze znakiem alfa, który pozwala mi na stosowanie w kulkach mączek pochodzenia zwierzęcego, rybnego, skorupiakowego jak i używanie produktów z krwi.

αPL3010004p

Kulki które Państwo zamawiają, są wykonywane z najlepszych komponentów dostępnych na światowych rynkach. Głównie firma bazuje na komponentach pochodzących z Anglii od firmy CCMOORE i HAITH'S ,a niektóre z dodatków są robione przeze mnie osobiście.

Firma Śrubas Baits specjalizuje się również w produkcji kulek pod indywidualne zamówienie.

Zbierając informacje od klientów jakie kulki oczekują, staramy się sprostać wymaganiom i tworzymy kulki jak najbardziej zbliżone do opisanych przez zamawiającego. 

 

Z racji pobliskiej odległości od łowiska Gosławice istnieje możliwość zamówienia kulek oraz odebrania ich osobiście w Koninie. 

Jeśli coś by było nie zrozumiałe służę pomocą pod numerem telefonu 600-730-199 lub 602-157-148

Jeśli nie odbieram telefonu proszę  o wiadomość sms o treści :” w sprawie kulek” – a ja oddzwonię najszybciej jak to będzie możliwe.

Pozdrawiam i Życzę udanego sezonu ze świeżym towarem od Śrubas Baits.